Pożyczka na dowód dla freelancera

Trochę ciapa, ale jeśli się postara, będą z niego ludzie.

POŻYCZKA BEZ ZAŚWIADCZEŃ NA ROZWÓJ OSOBISTY? DLACZEGO NIE!

– Zarabiam, potrafię się utrzymać. Są miesiące lepsze i gorsze – zwierza się Tomek – ale zawsze jakoś wychodzę na swoje. Na stałe pracuję w jednej firmie jako grafik, ale od czasu do czasu uda się złapać jakieś dodatkowe zlecenie. Niestety w ostatnim czasie było ich znacznie mniej. Nie ukrywam, że mam już pewne zobowiązania finansowe, w tym kredyt.

Zacząłem się zastanawiać, co jest powodem mojego impasu w pracy zawodowej i zdałem sobie sprawę, że… stoję w miejscu. Dosłownie i w przenośni. Pracuję ciągle w tym samym miejscu na „umowie śmieciowej” za śmieszne pieniądze. Dlaczego? Dagmara uświadomiła mi, że po prostu boję się wyzwań. Ma rację, ale to nie jedyny powód. Prawda jest taka, że od dawna nie rozwijam się w branży. Nie śledzę nowości na rynku, nie znam obsługi bardziej zaawansowanych programów. W mojej firmie wystarczają podstawy, ale kiedy staję w szranki z młodymi i próbuję złapać zlecenie, ich portfolio jest o wiele bogatsze od mojego. Czas coś z tym zrobić!

PIENIĄDZE POTRZEBNE NA JUŻ, CZYLI POŻYCZKA DLA FREELANCERA

Tomek był w kropce. Co prawda nie miał znacznych zaległości w spłatach rat kredytu czy innych zobowiązań finansowych, nie figurował też w rejestrze dłużników, ale bał się, że jego historia kredytowa mimo wszystko może stać na przeszkodzie zaciągnięcia kolejnego zobowiązania. Wolał się asekurować i skorzystać z pożyczki na dowód.

– Miałem dość tego impasu. Siedzieliśmy z Dagmarą przy kawie i wspólnie zastanawialiśmy się, jak popchnąć tę moją karierę do przodu. W końcu Daga złapała komputer i zaczęła szukać kursów związanych z moją profesją. Większość z nich kończyła się wydaniem certyfikatu, co mógłbym sobie wpisać do CV. Wybór padł na kurs DTP.

Tomek pokładał nadzieję w przyszłych zleceniach tworzenia ulotek, prospektów czy wizytówek. Nadal jednak pozostawała kwestia sfinansowania kursu. Cena promocyjna, ale oferta ograniczona czasowo. Kurs odbywałby się blisko jego miejsca zamieszkania, więc tym bardziej żal przepuścić taką okazję.

KREDYT NA DOWÓD, POŻYCZKA BEZ ZAŚWIADCZEŃ. CZY TO MOŻLIWE?

Istnieją firmy, które oferują pożyczki bez zaświadczeń. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które – tak jak Tomek – nie posiadają stałego źródła dochodu. Żeby pozyskać dodatkowe pieniądze, wystarczy sam dowód. Oczywiście firma, w trosce o dobro swoich klientów, sprawdza, czy terminowo regulują płatności i czy nie figurują w rejestrze długów.

– Czekam na wynagrodzenie za jeden projekt, ale nie wiem, czy dostanę pieniądze w najbliższym czasie. Z tymi zleceniami i płatnościami niestety różnie bywa – martwi się Tomek. – Tymczasem potrzebuję pieniędzy na opłacenie kursu, a promocja trwa jeszcze tylko przez kilka dni. Jak to sprawnie załatwić?

POŻYCZKA ONLINE BEZ ZAŚWIADCZEŃ MNIE URATOWAŁA

Najlepszym rozwiązaniem dla Tomka jest pożyczka online bez zaświadczeń o zarobkach. Spełnia wszystkie jego wymagania i rozwiewa obawy o możliwość negatywnego rozpatrzenia wniosku. Ponadto Tomek po raz pierwszy bierze pożyczkę w tej firmie, co oznacza, że będzie musiał zwrócić tylko tyle, ile pożyczył, bez dodatkowych kosztów.

– Złożyłem wniosek dość późnym wieczorem, a następnego dnia miałem już odpowiedź i pieniądze na koncie. Dziś jestem już po kursie i nawet wpadają mi pierwsze zlecenia, zgodne z moim nowym profilem działalności.

WYDŁUŻENIE TERMINU SPŁATY POŻYCZKI BEZ ZAŚWIADCZEŃ NIE BYŁO PROBLEMEM

Przyszedł czas spłaty pożyczki, ale Tomek niestety nie miał jeszcze pieniędzy za nowe zlecenia. Na szczęście okazało się, że mógł wydłużyć termin uregulowania zobowiązania. Maksymalny czas przedłużenia to nawet 30 dni, ale Tomkowi wystarczył tylko tydzień.

– Prawdę mówiąc, uratowało mi to w tym momencie skórę. Ostatnie pieniądze musiałbym przeznaczyć na spłatę, a dzięki wydłużeniu terminu spłaty, mogłem spokojnie poczekać na zapłatę za zlecenia. Niestety, kiedy jest się freelancerem, trzeba liczyć się z takimi obsuwami w rozliczeniach. Zleceniodawcy są różni, nie zawsze troszczą się o interes swoich wykonawców. Na szczęcie wystarczył tydzień, pieniądze wpłynęły, a pożyczka spłacona. Nie wykluczam, że następnym razem, w kryzysowej sytuacji też poratuję się w ten sposób. To naprawdę dobre rozwiązanie.

Szybka pożyczka dla żyjących szybko

– Nigdy nie miałam problemów z pieniędzmi. To raczej one miały problem ze mną – śmieje się Agnieszka. – Lubię wydawać, za to nie lubię...

CZYTAJ DALEJ

Pożyczki chwilówki ratują z opresji

– Skąd się wzięła ta faktura? Zamarłam, kiedy zobaczyłam ją na dnie teczki – opowiada Dagmara. – Zawsze skrupulatnie pilnuję wszystkich zobowiązań i płatności w...

CZYTAJ DALEJ

Pożyczki online – dyskretnie i szybko

Nigdy nie myślałem, że będę musiał skorzystać z pożyczki online – przyznaje Paweł – Okazało się, że był to jedyny sposób, by zrobić niespodziankę mojej...

CZYTAJ DALEJ
Advertisement
Advertisement
IDEALNA POŻYCZKA DLA TOMKA?
Pożyczka bez zaświadczeń
Pożyczka na dowód
Szybka pożyczka online
Pożyczka z możliwością wydłużenia czasu spłaty
kawa pieniądze