Pożyczki online – dyskretnie i szybko

Prowadzi kawiarnię razem z żoną, Dagmarą.

Pożyczka na prezent dla Dagmary

 Nigdy nie myślałem, że będę musiał skorzystać z pożyczki online – przyznaje Paweł – Okazało się, że był to jedyny sposób, by zrobić niespodziankę mojej żonie na rocznicę ślubu. Pewnego dnia znalazłem w Internecie okazyjną ofertę na pakiet zabiegów relaksujących w SPA i pomyślałem, że to świetny pomysł! Dagmara pracuje w kawiarni całe dnie i nie ma w ogóle czasu na odpoczynek. Interes się rozkręca i powoli przynosi jakieś zyski, ale to wystarcza nam tylko na pokrycie codziennych potrzeb, a ja ostatnio straciłem pracę. Miałem dostać odprawę z poprzedniej firmy, ale nie mogłem już czekać – nasza rocznica się zbliżała. A ten pakiet to była naprawdę wyjątkowa okazja.

Pożyczka online? Wolę to niż pożyczać od znajomych!

– Zanim zdecydowałem się na pożyczkę online, pomyślałem, że może pożyczę pieniądze od znajomych. Ale to nie jest zbyt dobry pomysł. Po pierwsze, nasi przyjaciele sami nigdy nie mają za dużo pieniędzy, po drugie to wyjątkowe paple i od razu wygadaliby wszystko Dagmarze

– opowiada Paweł.

– A tak naprawdę to… było mi wstyd. Do tej pory świetnie zarabiałem, a teraz nie miałem pieniędzy, by sprezentować żonie dzień w SPA. Nie chciałem, żeby znajomi o tym wiedzieli, tym bardziej, że to tylko przejściowa sytuacja.

Pożyczanie od znajomych i rodziny jest dość łatwym i pewnym rozwiązaniem, ale ciągnie za sobą mnóstwo niedogodności. Jedną z nich jest oczywiście przyznanie się bliskim do problemów finansowych, dodatkowo oznacza to także wyjawienie celu pożyczki. Rodzi to oczywiście plotki i rodzinne niesnaski, a bliscy mogą oczekiwać odwdzięczenia się za przysługę. Pożyczka online to najlepszy sposób na szybkie i dyskretne uzyskanie pieniędzy.

Szybko znalazłem pożyczkę online

– Decyzja podjęta, więc od razu zacząłem przeglądać oferty firm pożyczkowych. Nie miałem za dużo czasu, bo chciałem załatwić wszystko od ręki, zanim Dagmara wróci z pracy, dlatego wybrałem taką firmę, która obiecywała naprawdę szybki przelew. Sprawdziłem, czy jest w ZFP, dokładnie przyjrzałem się zasadom pożyczania i przeczytałem umowę – wszystko jasne i klarowne, więc nie wahałem się i błyskawicznie wypełniłem wniosek.

Decydując się na pożyczkę online, warto sprawdzić, czy oferująca ją firma należy do Związku Firm Pożyczkowych. Wszystkie instytucje, które do nich należą, muszą przestrzegać bardzo wyśrubowanych norm biznesowych i etycznych. Zrzeszone w związku firmy świadczą najwyższej jakości usługi, więc nie trzeba obawiać się z ich strony nieścisłości i dodatkowych kosztów, które nie były widoczne przy akceptowaniu umowy.

Pożyczki przez Internet to minimum formalności

– Zanim zacząłem wypełniać wniosek trochę stresowałem się, że Dagmara zastanie mnie przy komputerze. Chciałem, żeby wszystko poszło szybko, bo naprawdę nie miałem czasu na załatwianie jakichś zaświadczeń. A poza tym… no cóż, straciłem pracę, więc nie mogłem przedstawić umowy z pracodawcą. Na szczęście nie było to konieczne – uzupełniłem swoje dane we wniosku i już czekałem na decyzję.

Pożyczki przez Internet to najlepsze wyjście dla osób, które z różnych względów nie mogą przedstawić zaświadczeń o zatrudnieniu. Jest to rozwiązanie nie tylko dla bezrobotnych, ale także dla wszystkich osób pracujących na własny rachunek, freelancerów czy ogólnie tych, których dochody pochodzą z umów o dzieło lub zlecenie. Także dla Pawła, który zarabia pracując z żoną w kawiarni, to jedyny sposób na pożyczenie pieniędzy, ponieważ banki nie są chętne do udzielania kredytów takim osobom.

Pieniądze z pożyczki online natychmiast na koncie

– Niepotrzebnie stresowałem się, że nie zdążę przed powrotem Dagmary – kończy swoją opowieść Paweł. – Weryfikacja mojego wniosku trwała tylko kilka minut, a po półgodzinie już zapłaciłem za prezent dla Dagmary. Jeszcze zdążyłem wydrukować voucher na zabiegi i przygotować żonie relaksującą i pachnącą kąpiel. Nigdy nie zapomnę jej zachwyconej miny, kiedy powiedziałem, że to nie jedyna niespodzianka tego dnia. A o pożyczce nikt się nie dowiedział – dwa tygodnie później dostałem odprawę i spłaciłem całość.

Szybka pożyczka dla żyjących szybko

– Nigdy nie miałam problemów z pieniędzmi. To raczej one miały problem ze mną – śmieje się Agnieszka. – Lubię wydawać, za to nie lubię...

CZYTAJ DALEJ

Pożyczki chwilówki ratują z opresji

– Skąd się wzięła ta faktura? Zamarłam, kiedy zobaczyłam ją na dnie teczki – opowiada Dagmara. – Zawsze skrupulatnie pilnuję wszystkich zobowiązań i płatności w...

CZYTAJ DALEJ

Pożyczka na dowód dla freelancera

– Zarabiam, potrafię się utrzymać. Są miesiące lepsze i gorsze – zwierza się Tomek – ale zawsze jakoś wychodzę na swoje. Na stałe pracuję w...

CZYTAJ DALEJ
Advertisement
Advertisement
IDEALNA POŻYCZKA DLA PAWŁA:
DYSKRETNA POŻYCZKA
SZYBKA GOTÓWKA
POŻYCZKA ONLINE
POŻYCZKA BEZ FORMALNOŚCI
kawa pieniądze